InspiraceMoje těloJedním z hlavních zdrojů inspirace je mé tělo a vývoj v jeho vnímání.
Je dobré si občas uvědomit kolik radosti, prožitků nám naše tělo umožňuje.
Bohužel jsme nedostali návod na použití a tak mnohdy naše tělo začneme více vnímat, když nám dává najevo, že není něco v pořádku.
Naše tělo má mnoho vrstev, je až neskutečně dokonalé a vše v našem těle je propojeno se vším.
Úroveň fyzického těla je propojena s naší psýché a s naším emočním tělem. V průběhu našeho života zažíváme mnohé a ne vždy jde vše hladce. V našem těle funguje autonomní systém, který ukládá "těžké věci" na později. Traumata z dětsví, dlouhodobě potlačované pocity, emoce...
To vše máme v určité úrovni uloženo v těle.
Závažné onemocnění mě dovedlo k hloubce poznání své vlastní síly. V té době tato síla působila ale totálně destruktivně, protože i já sama jsem se chovala destruktivně.
Poznala jsem, že mé tělo tímto onemocněním volá po tom, abych změnila své vnímání, abych poznala vlastní léčivý zdroj v těle.
Nám ženám byla dána nesmírná síla k tvoření, kterou ale často dobrovolně odevzdáváme. Žijeme v dlouhodobé životní frustraci Chybí nám celistvost a hledáme ji.  A začíná to již v dětství, nebo ještě dříve, v období prenatálního vývoje.
Tato doba nás vede k tomu, abychom byly ve své ženské síle, abychom byly celistvé a autentické. Vnímám velkou potřebu ženského propojování, spolupráce a vzájemné podpory. Poznávání svého vlastního léčivého potenciálu.
Řeč těla je velmi jasná, ale současně velmi jemná, proto je zapotřebí velké jemnosti a bdělosti. Při společné praxi se tedy můžeme ponořit do proudu řeky moudrosti a sebeléčivé síly. Rozpustit zatuhlosti a uložená traumata.

 Emilia Condrad


Šamanka, choreografka, která uvedla v život continuum movent.Masaru Emoto


Japonský léčitel, který prováděl experimenty s vodou, které spočívaly ve vlivu emocí na vodu. Zmrazoval krystaly vody pod vlivem hudby, emocí, hlasitosti, intonace hlasu a došel k fascinujícím závěrům.